CVCO55BE-2110-2170
CVCO55BE-2110-2170 Crystek Corporation
CVCO55BE-2110-2170.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2140MHZ 0-5V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 2110 ~ 2170MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 2140MHz
Icc Max: 15mA
Pushing (MHz/V): 4
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -106
Power (dBm): 3 ±3
Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 5 V
Написати відгук
Description: VCO 2140MHZ 0-5V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 2110 ~ 2170MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 2140MHz, Icc Max: 15mA, Pushing (MHz/V): 4, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -106, Power (dBm): 3 ±3, Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 5 V.