CVCO55BE-2130-2220
CVCO55BE-2130-2220 Crystek Corporation
CVCO55BE-2130-2220.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2175MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 2130 ~ 2220MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -12
Frequency - Center: 2175MHz
Icc Max: 25mA
Pushing (MHz/V): 3
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -101
Power (dBm): 0 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V
Написати відгук
Description: VCO 2175MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 2130 ~ 2220MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -12, Frequency - Center: 2175MHz, Icc Max: 25mA, Pushing (MHz/V): 3, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -101, Power (dBm): 0 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V.