CVCO55BE-2130-2360
CVCO55BE-2130-2360 Crystek Corporation
CVCO55BE-2130-2360.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2245MHZ 0-5V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 2130 ~ 2360MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -12
Frequency - Center: 2245MHz
Icc Max: 25mA
Pushing (MHz/V): 3
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -103
Power (dBm): 0 ±2
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 5 V
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 2245MHZ 0-5V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 2130 ~ 2360MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -12, Frequency - Center: 2245MHz, Icc Max: 25mA, Pushing (MHz/V): 3, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -103, Power (dBm): 0 ±2, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 5 V.