CVCO55BE-2300-2575
CVCO55BE-2300-2575 Crystek Corporation
CVCO55BE-2300-2575.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 2300-2575MHz
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 2437.5MHZ 0.5-18V 12.7X12.7, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 8V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 2300 ~ 2575MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 2437.5MHz, Icc Max: 30mA, Pushing (MHz/V): 1, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -102, Power (dBm): 0 ±3, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 18 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55BE-2300-2575 CVCO55BE-2300-2575 Виробник : Crystek Corporation CVCO55BE-2300-2575.pdf Description: VCO 2437.5MHZ 0.5-18V 12.7X12.7
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 8V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 2300 ~ 2575MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 2437.5MHz
Icc Max: 30mA
Pushing (MHz/V): 1
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -102
Power (dBm): 0 ±3
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 18 V