CVCO55BE-2430-2585
CVCO55BE-2430-2585 Crystek Corporation
CVCO55BE-2430-2585.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2507.5MHZ 0-5V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 2430 ~ 2585MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -16
Frequency - Center: 2507.5MHz
Icc Max: 22mA
Pushing (MHz/V): 1.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -101
Power (dBm): 2 ±2
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 5 V
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 2507.5MHZ 0-5V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 2430 ~ 2585MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -16, Frequency - Center: 2507.5MHz, Icc Max: 22mA, Pushing (MHz/V): 1.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -101, Power (dBm): 2 ±2, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 5 V.