CVCO55BE-2475-2900
CVCO55BE-2475-2900 Crystek Corporation
CVCO55BE-2475-2900.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2687.5MHZ 0-16V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C
Voltage - Supply: 8V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 2475 ~ 2900MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 2687.5MHz
Icc Max: 28mA
Pushing (MHz/V): 0.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100
Power (dBm): -2.5 ±2.5
Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 16 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 2687.5MHZ 0-16V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 75°C, Voltage - Supply: 8V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 2475 ~ 2900MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 2687.5MHz, Icc Max: 28mA, Pushing (MHz/V): 0.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100, Power (dBm): -2.5 ±2.5, Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 16 V.