CVCO55BE-2490-2530
CVCO55BE-2490-2530 Crystek Corporation
CVCO55BE-2490-2530.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2510MHZ 0-5V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 8V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 2490 ~ 2530MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 2510MHz
Icc Max: 35mA
Pushing (MHz/V): 2
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -104
Power (dBm): 6 ±2
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 5 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 2510MHZ 0-5V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 8V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 2490 ~ 2530MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 2510MHz, Icc Max: 35mA, Pushing (MHz/V): 2, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -104, Power (dBm): 6 ±2, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 5 V.