CVCO55BE-2600-3100
CVCO55BE-2600-3100 Crystek Corporation
CVCO55BE-2600-3100-32781.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 2600-3100MHz
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 2850MHZ 1-10V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 10V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 2600 ~ 3100MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -20, Frequency - Center: 2850MHz, Icc Max: 40mA, Pushing (MHz/V): 10, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -91, Power (dBm): 6 ±3, Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55BE-2600-3100 CVCO55BE-2600-3100 Виробник : Crystek Corporation CVCO55BE-2600-3100.pdf Description: VCO 2850MHZ 1-10V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 10V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 2600 ~ 3100MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -20
Frequency - Center: 2850MHz
Icc Max: 40mA
Pushing (MHz/V): 10
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -91
Power (dBm): 6 ±3
Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 10 V