CVCO55BE-2675-2950
CVCO55BE-2675-2950 Crystek Corporation
CVCO55BE-2675-2950-44039.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 2675-2950MHz
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 2812.5MHZ 1-17V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 2675 ~ 2950MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 2812.5MHz, Icc Max: 38mA, Pushing (MHz/V): 4, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100, Power (dBm): 2 ±2, Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 17 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55BE-2675-2950 CVCO55BE-2675-2950 Виробник : Crystek Corporation CVCO55BE-2675-2950.pdf Description: VCO 2812.5MHZ 1-17V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 2675 ~ 2950MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 2812.5MHz
Icc Max: 38mA
Pushing (MHz/V): 4
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100
Power (dBm): 2 ±2
Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 17 V