CVCO55BE-2700-3275
CVCO55BE-2700-3275 Crystek Corporation
CVCO55BE-2700-3275.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2987.5MHZ 0-20V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 2700 ~ 3275MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -22
Frequency - Center: 2987.5MHz
Icc Max: 25mA
Pushing (MHz/V): 2
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -96
Power (dBm): 3 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 20 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 2987.5MHZ 0-20V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 2700 ~ 3275MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -22, Frequency - Center: 2987.5MHz, Icc Max: 25mA, Pushing (MHz/V): 2, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -96, Power (dBm): 3 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 20 V.