CVCO55BE-2900-3100
CVCO55BE-2900-3100 Crystek Corporation
CVCO55BE-2900-3100.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 3000MHZ 1-17V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 2900 ~ 3100MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 3000MHz
Icc Max: 25mA
Pushing (MHz/V): 4
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100
Power (dBm): 4 ±2
Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 17 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 3000MHZ 1-17V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 2900 ~ 3100MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 3000MHz, Icc Max: 25mA, Pushing (MHz/V): 4, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100, Power (dBm): 4 ±2, Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 17 V.