CVCO55BE-3070-3325
CVCO55BE-3070-3325 Crystek Corporation
CVCO55BE-3070-3325.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 3197.5MHZ 1-17V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 3070 ~ 3325MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 3197.5MHz
Icc Max: 38mA
Pushing (MHz/V): 2.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -98
Power (dBm): 3 ±3
Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 17 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 3197.5MHZ 1-17V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 3070 ~ 3325MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 3197.5MHz, Icc Max: 38mA, Pushing (MHz/V): 2.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -98, Power (dBm): 3 ±3, Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 17 V.