CVCO55BE-3100-3350
CVCO55BE-3100-3350 Crystek Corporation
CVCO55BE-3100-3350.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 3225MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 3100 ~ 3350MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -30
Frequency - Center: 3225MHz
Icc Max: 40mA
Pushing (MHz/V): 3
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -98
Power (dBm): 4 ±4
Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 3225MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 3100 ~ 3350MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -30, Frequency - Center: 3225MHz, Icc Max: 40mA, Pushing (MHz/V): 3, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -98, Power (dBm): 4 ±4, Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V.