CVCO55BE-3150-3250
CVCO55BE-3150-3250 Crystek Corporation
CVCO55BE-3150-3250.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 3200MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 3150 ~ 3250MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -20
Frequency - Center: 3200MHz
Icc Max: 35mA
Pushing (MHz/V): 5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -98
Power (dBm): 4 ±4
Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 3200MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 3150 ~ 3250MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -20, Frequency - Center: 3200MHz, Icc Max: 35mA, Pushing (MHz/V): 5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -98, Power (dBm): 4 ±4, Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V.