CVCO55BE-3350-3500
CVCO55BE-3350-3500 Crystek Corporation
CVCO55BE_3350_3500-27639.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 3350-3500MHz
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 3425MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 3350 ~ 3500MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -30, Frequency - Center: 3425MHz, Icc Max: 20mA, Pushing (MHz/V): 2, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -97, Power (dBm): 2.5 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55BE-3350-3500 CVCO55BE-3350-3500 Виробник : Crystek Corporation CVCO55BE-3350-3500.pdf Description: VCO 3425MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 3350 ~ 3500MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -30
Frequency - Center: 3425MHz
Icc Max: 20mA
Pushing (MHz/V): 2
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -97
Power (dBm): 2.5 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V