CVCO55CC-0775-0800
CVCO55CC-0775-0800 Crystek Corporation
CVCO55CC-0775-0800.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 787.5MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 775 ~ 800MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 787.5MHz
Icc Max: 30mA (Typ)
Pushing (MHz/V): 0.2
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -123
Power (dBm): -5.0 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 787.5MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 775 ~ 800MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 787.5MHz, Icc Max: 30mA (Typ), Pushing (MHz/V): 0.2, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -123, Power (dBm): -5.0 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55CC-0775-0800 CVCO55CC-0775-0800 Виробник : Crystek Corporation CVCO55CC-0775-0800-1155080.pdf VCO Oscillators 775-800MHz 5V 50 Ohm -30C +70C