CVCO55CC-0827-0840
CVCO55CC-0827-0840 Crystek Corporation
CVCO55CC-0827-0840.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 833.5MHZ 0.2-4.7V 12.7X12.7
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 827 ~ 840MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -18
Frequency - Center: 833.5MHz
Icc Max: 35mA
Pushing (MHz/V): 0.1
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -124
Power (dBm): -6.5 ±1.5
Tuning Voltage (VDC): 0.2 V ~ 4.7 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 833.5MHZ 0.2-4.7V 12.7X12.7, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 827 ~ 840MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -18, Frequency - Center: 833.5MHz, Icc Max: 35mA, Pushing (MHz/V): 0.1, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -124, Power (dBm): -6.5 ±1.5, Tuning Voltage (VDC): 0.2 V ~ 4.7 V.