CVCO55CC-1277-1433
CVCO55CC-1277-1433 Crystek Corporation
CVCO55CC-1277-1433.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 1277-1433MHz -30C to 70C
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 1355MHZ 0.5-15V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 8V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 1277 ~ 1433MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -20, Frequency - Center: 1355MHz, Icc Max: 25mA (Typ), Pushing (MHz/V): 0.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -115, Power (dBm): 3 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 15 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55CC-1277-1433 CVCO55CC-1277-1433 Виробник : Crystek Corporation CVCO55CC-1277-1433.pdf Description: VCO 1355MHZ 0.5-15V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 8V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 1277 ~ 1433MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -20
Frequency - Center: 1355MHz
Icc Max: 25mA (Typ)
Pushing (MHz/V): 0.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -115
Power (dBm): 3 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 15 V