CVCO55CC-1372-1427
CVCO55CC-1372-1427 Crystek Corporation
CVCO55CC-1372-1427-218859.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 1372-1427MHz -40C to 85C
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 1399.5MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 1372 ~ 1427MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 1399.5MHz, Icc Max: 25mA (Typ), Pushing (MHz/V): 1, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -112 (Max), Power (dBm): 3 ±3, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55CC-1372-1427 CVCO55CC-1372-1427 Виробник : Crystek Corporation CVCO55CC-1372-1427.pdf Description: VCO 1399.5MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 1372 ~ 1427MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 1399.5MHz
Icc Max: 25mA (Typ)
Pushing (MHz/V): 1
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -112 (Max)
Power (dBm): 3 ±3
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V