CVCO55CC-1420-1480
CVCO55CC-1420-1480 Crystek Corporation
CVCO55CC-1420-1480.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 1450MHZ 1-10V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 8V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 1420 ~ 1480MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 1450MHz
Icc Max: 35mA
Pushing (MHz/V): 1 (Typ)
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -115
Power (dBm): 5 ±3
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 10 V
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 1450MHZ 1-10V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 8V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 1420 ~ 1480MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 1450MHz, Icc Max: 35mA, Pushing (MHz/V): 1 (Typ), Phase Noise Typ (dBc/Hz): -115, Power (dBm): 5 ±3, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 10 V.