CVCO55CC-1515-1600
CVCO55CC-1515-1600 Crystek Corporation
CVCO55CC-1515-1600.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 1515-1600MHz -30C to 70C
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 1557.5MHZ 0.5-10V 12.7X12.7, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 1515 ~ 1600MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 1557.5MHz, Icc Max: 25mA, Pushing (MHz/V): 0.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -116, Power (dBm): 0 ±3, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55CC-1515-1600 CVCO55CC-1515-1600 Виробник : Crystek Corporation CVCO55CC-1515-1600.pdf Description: VCO 1557.5MHZ 0.5-10V 12.7X12.7
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 1515 ~ 1600MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 1557.5MHz
Icc Max: 25mA
Pushing (MHz/V): 0.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -116
Power (dBm): 0 ±3
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 10 V