CVCO55CC-1620-1620
CVCO55CC-1620-1620 Crystek Corporation
CVCO55CC-1620-1620.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 1620MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 1620MHz
Icc Max: 25mA
Pushing (MHz/V): 1
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -120
Power (dBm): 2.5 ±2.5
Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 1620MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 1620MHz, Icc Max: 25mA, Pushing (MHz/V): 1, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -120, Power (dBm): 2.5 ±2.5, Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V.