CVCO55CC-1912-2114
CVCO55CC-1912-2114 Crystek Corporation
CVCO55CC-1912-2114-219281.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 1912-2114MHz -40C to 85C
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 2013MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 1912 ~ 2114MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 2013MHz, Icc Max: 23mA, Pushing (MHz/V): 2, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -106, Power (dBm): 3 ±3, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55CC-1912-2114 CVCO55CC-1912-2114 Виробник : Crystek Corporation CVCO55CC-1912-2114.pdf Description: VCO 2013MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 1912 ~ 2114MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 2013MHz
Icc Max: 23mA
Pushing (MHz/V): 2
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -106
Power (dBm): 3 ±3
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V