CVCO55CC-1930-2110
CVCO55CC-1930-2110 Crystek Corporation
CVCO55CC-1930-2110-219022.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 1930-2110MHz -30C to 70C
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 2020MHZ 0.5-18V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 8V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 1930 ~ 2110MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -12, Frequency - Center: 2020MHz, Icc Max: 35mA, Pushing (MHz/V): 2, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -105, Power (dBm): 0 ±3, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 18 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55CC-1930-2110 CVCO55CC-1930-2110 Виробник : Crystek Corporation CVCO55CC-1930-2110.pdf Description: VCO 2020MHZ 0.5-18V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 8V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 1930 ~ 2110MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -12
Frequency - Center: 2020MHz
Icc Max: 35mA
Pushing (MHz/V): 2
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -105
Power (dBm): 0 ±3
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 18 V