CVCO55CC-2000-2300
CVCO55CC-2000-2300 Crystek Corporation
CVCO55CC-2000-2300.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2150MHZ 0.5-22V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 8V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 2000 ~ 2300MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -12
Frequency - Center: 2150MHz
Icc Max: 35mA
Pushing (MHz/V): 3
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -110
Power (dBm): 0 ±3
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 22 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 2150MHZ 0.5-22V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 8V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 2000 ~ 2300MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -12, Frequency - Center: 2150MHz, Icc Max: 35mA, Pushing (MHz/V): 3, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -110, Power (dBm): 0 ±3, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 22 V.