CVCO55CC-2032-2032
CVCO55CC-2032-2032 Crystek Corporation
CVCO55CC-2032-2032.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2032MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
2nd Harmonic, Typ (dBc): -20
Frequency - Center: 2032MHz
Icc Max: 37mA
Pushing (MHz/V): 0.04
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -118
Power (dBm): 4.5 ±1.5
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V
Написати відгук
Description: VCO 2032MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), 2nd Harmonic, Typ (dBc): -20, Frequency - Center: 2032MHz, Icc Max: 37mA, Pushing (MHz/V): 0.04, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -118, Power (dBm): 4.5 ±1.5, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V.