CVCO55CC-2048-2048
CVCO55CC-2048-2048 Crystek Corporation
CVCO55CC-2048-2048-219291.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 2048-2048MHz -30C to 85C
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 2048MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), 2nd Harmonic, Typ (dBc): -20, Frequency - Center: 2048MHz, Icc Max: 30mA, Pushing (MHz/V): 1, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -120, Power (dBm): 7 ±2, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55CC-2048-2048 CVCO55CC-2048-2048 Виробник : Crystek Corporation CVCO55CC-2048-2048.pdf Description: VCO 2048MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
2nd Harmonic, Typ (dBc): -20
Frequency - Center: 2048MHz
Icc Max: 30mA
Pushing (MHz/V): 1
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -120
Power (dBm): 7 ±2
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V