CVCO55CC-2120-2320
CVCO55CC-2120-2320 Crystek Corporation
CVCO55CC-2120-2320.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2220MHZ 0.1-4.9V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 2120 ~ 2320MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 2220MHz
Icc Max: 32mA
Pushing (MHz/V): 1 (Typ)
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -106
Power (dBm): 3 ±3
Tuning Voltage (VDC): 0.1 V ~ 4.9 V
Написати відгук
Description: VCO 2220MHZ 0.1-4.9V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 2120 ~ 2320MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 2220MHz, Icc Max: 32mA, Pushing (MHz/V): 1 (Typ), Phase Noise Typ (dBc/Hz): -106, Power (dBm): 3 ±3, Tuning Voltage (VDC): 0.1 V ~ 4.9 V.