CVCO55CC-2122-2242
CVCO55CC-2122-2242 Crystek Corporation
CVCO55CC-2122-2242.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2182MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 2122 ~ 2242MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15 (Max)
Frequency - Center: 2182MHz
Icc Max: 40mA
Pushing (MHz/V): 1.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -105
Power (dBm): 7 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V
Написати відгук
Description: VCO 2182MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 2122 ~ 2242MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15 (Max), Frequency - Center: 2182MHz, Icc Max: 40mA, Pushing (MHz/V): 1.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -105, Power (dBm): 7 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V.