CVCO55CC-2275-2290
CVCO55CC-2275-2290 Crystek Corporation
CVCO55CC-2275-2290.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2282.5MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 2275 ~ 2290MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -25
Frequency - Center: 2282.5MHz
Icc Max: 40mA
Pushing (MHz/V): 0.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -115
Power (dBm): 4.5 ±2.5
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 2282.5MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 2275 ~ 2290MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -25, Frequency - Center: 2282.5MHz, Icc Max: 40mA, Pushing (MHz/V): 0.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -115, Power (dBm): 4.5 ±2.5, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V.