CVCO55CC-2328-2536
CVCO55CC-2328-2536 Crystek Corporation
CVCO55CC-2328-2536.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2432MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 2328 ~ 2536MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 2432MHz
Icc Max: 35mA
Pushing (MHz/V): 1.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -105
Power (dBm): 7 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 2432MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 2328 ~ 2536MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 2432MHz, Icc Max: 35mA, Pushing (MHz/V): 1.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -105, Power (dBm): 7 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V.