CVCO55CC-2430-2550
CVCO55CC-2430-2550 Crystek Corporation
CVCO55CC-2430-2550.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2490MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 2430 ~ 2550MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -20
Frequency - Center: 2490MHz
Icc Max: 40mA
Pushing (MHz/V): 2
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -106
Power (dBm): 5 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V
Написати відгук
Description: VCO 2490MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 2430 ~ 2550MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -20, Frequency - Center: 2490MHz, Icc Max: 40mA, Pushing (MHz/V): 2, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -106, Power (dBm): 5 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V.