CVCO55CC-2435-2485
CVCO55CC-2435-2485 Crystek Corporation
CVCO55CC-2435-2485.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2460MHZ 0.5-10V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 8V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 2435 ~ 2485MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 2460MHz
Icc Max: 40mA
Pushing (MHz/V): 1 (Typ)
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -114
Power (dBm): 5 ±3
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 10 V
Написати відгук
Description: VCO 2460MHZ 0.5-10V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 8V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 2435 ~ 2485MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 2460MHz, Icc Max: 40mA, Pushing (MHz/V): 1 (Typ), Phase Noise Typ (dBc/Hz): -114, Power (dBm): 5 ±3, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 10 V.