CVCO55CC-2500-2600
CVCO55CC-2500-2600 Crystek Corporation
CVCO55CC-2500-2600.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2550MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 2500 ~ 2600MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -20
Frequency - Center: 2550MHz
Icc Max: 35mA
Pushing (MHz/V): 1
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -107
Power (dBm): 3 ±3
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V
Написати відгук
Description: VCO 2550MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 2500 ~ 2600MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -20, Frequency - Center: 2550MHz, Icc Max: 35mA, Pushing (MHz/V): 1, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -107, Power (dBm): 3 ±3, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V.