CVCO55CC-2510-2610
CVCO55CC-2510-2610 Crystek Corporation
CVCO55CC-2510-2610.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2560MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 2510 ~ 2610MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 2560MHz
Icc Max: 40mA
Pushing (MHz/V): 1.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -108
Power (dBm): 3 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V
Написати відгук
Description: VCO 2560MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 2510 ~ 2610MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 2560MHz, Icc Max: 40mA, Pushing (MHz/V): 1.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -108, Power (dBm): 3 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V.