CVCO55CC-2515-2530
CVCO55CC-2515-2530 Crystek Corporation
CVCO55CC-2515-2530.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2522.5MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 2515 ~ 2530MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -25
Frequency - Center: 2522.5MHz
Icc Max: 40mA
Pushing (MHz/V): 0.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -116
Power (dBm): 4.5 ±2.5
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V
Написати відгук
Description: VCO 2522.5MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 2515 ~ 2530MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -25, Frequency - Center: 2522.5MHz, Icc Max: 40mA, Pushing (MHz/V): 0.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -116, Power (dBm): 4.5 ±2.5, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V.