CVCO55CC-2585-2715
CVCO55CC-2585-2715 Crystek Corporation
CVCO55CC-2585-2715.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2650MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 2585 ~ 2715MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -25
Frequency - Center: 2650MHz
Icc Max: 35mA
Pushing (MHz/V): 5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -106
Power (dBm): 3 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V
Написати відгук
Description: VCO 2650MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 2585 ~ 2715MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -25, Frequency - Center: 2650MHz, Icc Max: 35mA, Pushing (MHz/V): 5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -106, Power (dBm): 3 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V.