CVCO55CC-2594-3026
CVCO55CC-2594-3026 Crystek Corporation
CVCO55CC-2594-3026.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2810MHZ 0.1-16V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 8V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 2594 ~ 3026MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 2810MHz
Icc Max: 35mA
Pushing (MHz/V): 1
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -106
Power (dBm): 5 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0.1 V ~ 16 V
Написати відгук
Description: VCO 2810MHZ 0.1-16V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 8V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 2594 ~ 3026MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 2810MHz, Icc Max: 35mA, Pushing (MHz/V): 1, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -106, Power (dBm): 5 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0.1 V ~ 16 V.