CVCO55CC-2770-2920
CVCO55CC-2770-2920 Crystek Corporation
CVCO55CC-2770-2920-219064.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 2770-2920MHz -40C to 85C
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 2845MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 2770 ~ 2920MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 2845MHz, Icc Max: 35mA, Pushing (MHz/V): 2.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -106, Power (dBm): 4 ±3, Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55CC-2770-2920 CVCO55CC-2770-2920 Виробник : Crystek Corporation CVCO55CC-2770-2920.pdf Description: VCO 2845MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 2770 ~ 2920MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 2845MHz
Icc Max: 35mA
Pushing (MHz/V): 2.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -106
Power (dBm): 4 ±3
Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V