CVCO55CC-2837-2967
CVCO55CC-2837-2967 Crystek Corporation
CVCO55CC-2837-2967.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2902MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 2837 ~ 2967MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -25
Frequency - Center: 2902MHz
Icc Max: 35mA
Pushing (MHz/V): 2
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -105
Power (dBm): 3 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V
Написати відгук
Description: VCO 2902MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 2837 ~ 2967MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -25, Frequency - Center: 2902MHz, Icc Max: 35mA, Pushing (MHz/V): 2, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -105, Power (dBm): 3 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V.