CVCO55CC-2970-3230
CVCO55CC-2970-3230 Crystek Corporation
CVCO55CC-2970-3230.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 3100MHZ 0.1-4.9V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 2970 ~ 3230MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -20
Frequency - Center: 3100MHz
Icc Max: 40mA
Pushing (MHz/V): 1.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100
Power (dBm): 6 ±2
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.1 V ~ 4.9 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 3100MHZ 0.1-4.9V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 2970 ~ 3230MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -20, Frequency - Center: 3100MHz, Icc Max: 40mA, Pushing (MHz/V): 1.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100, Power (dBm): 6 ±2, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.1 V ~ 4.9 V.