CVCO55CC-2990-3400
CVCO55CC-2990-3400 Crystek Corporation
VCOSelectorGuide.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 3195MHZ 0.5-22V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 8V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 2990 ~ 3400MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -10 (Max)
Frequency - Center: 3195MHz
Icc Max: 35mA
Pushing (MHz/V): 2
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -102
Power (dBm): 0 ±4
Part Status: Obsolete
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 22 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 3195MHZ 0.5-22V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 8V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 2990 ~ 3400MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -10 (Max), Frequency - Center: 3195MHz, Icc Max: 35mA, Pushing (MHz/V): 2, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -102, Power (dBm): 0 ±4, Part Status: Obsolete, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 22 V.