CVCO55CC-3015-3045
CVCO55CC-3015-3045 Crystek Corporation
CVCO55CC-3015-3045.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 3030MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 3015 ~ 3045MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -25
Frequency - Center: 3030MHz
Icc Max: 35mA
Pushing (MHz/V): 0.6
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -108
Power (dBm): 0 ±3
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 3030MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 3015 ~ 3045MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -25, Frequency - Center: 3030MHz, Icc Max: 35mA, Pushing (MHz/V): 0.6, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -108, Power (dBm): 0 ±3, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V.