CVCO55CC-3200-3200
CVCO55CC-3200-3200 Crystek Corporation
CVCO55CC-3200-3200.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 3200MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 8V
Height: 0.220" (5.59mm)
2nd Harmonic, Typ (dBc): -12
Frequency - Center: 3200MHz
Icc Max: 30mA (Typ)
Pushing (MHz/V): 0.3
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -112
Power (dBm): 5 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 3200MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 8V, Height: 0.220" (5.59mm), 2nd Harmonic, Typ (dBc): -12, Frequency - Center: 3200MHz, Icc Max: 30mA (Typ), Pushing (MHz/V): 0.3, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -112, Power (dBm): 5 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V.