CVCO55CC-3340-3370
CVCO55CC-3340-3370 Crystek Corporation
CVCO55CC-3340-3370.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 3340-3370MHz -40C to 85C
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 3355MHZ 0.5-11.5V 12.7X12.7, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 8V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 3340 ~ 3370MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 3355MHz, Icc Max: 35mA, Pushing (MHz/V): 7, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -110, Power (dBm): 7 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 11.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55CC-3340-3370 CVCO55CC-3340-3370 Виробник : Crystek Corporation CVCO55CC-3340-3370.pdf Description: VCO 3355MHZ 0.5-11.5V 12.7X12.7
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 8V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 3340 ~ 3370MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 3355MHz
Icc Max: 35mA
Pushing (MHz/V): 7
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -110
Power (dBm): 7 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 11.5 V