CVCO55CC-3345-3955
CVCO55CC-3345-3955 Crystek Corporation
CVCO55CC-3345-3955.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 3650MHZ 2.5-23.5V 12.7X12.7
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 10V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 3345 ~ 3955MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15 (Max)
Frequency - Center: 3650MHz
Icc Max: 50mA
Pushing (MHz/V): 3
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -90
Power (dBm): 3.5 ±3.5
Part Status: Obsolete
Tuning Voltage (VDC): 2.5 V ~ 23.5 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 3650MHZ 2.5-23.5V 12.7X12.7, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 10V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 3345 ~ 3955MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15 (Max), Frequency - Center: 3650MHz, Icc Max: 50mA, Pushing (MHz/V): 3, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -90, Power (dBm): 3.5 ±3.5, Part Status: Obsolete, Tuning Voltage (VDC): 2.5 V ~ 23.5 V.