CVCO55CC-3350-3500
CVCO55CC-3350-3500 Crystek Corporation
CVCO55CC-3350-3500.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 3425MHZ 0.1-16V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 8V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 3350 ~ 3500MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 3425MHz
Icc Max: 40mA
Pushing (MHz/V): 2
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -108
Power (dBm): 5 ±2
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.1 V ~ 16 V
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 3425MHZ 0.1-16V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 8V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 3350 ~ 3500MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 3425MHz, Icc Max: 40mA, Pushing (MHz/V): 2, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -108, Power (dBm): 5 ±2, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.1 V ~ 16 V.