CVCO55CC-3612-3668
CVCO55CC-3612-3668 Crystek Corporation
CVCO55CC-3612-3668.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 3640MHZ 0.5-11.5V 12.7X12.7
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 8V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 3612 ~ 3668MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 3640MHz
Icc Max: 35mA
Pushing (MHz/V): 2
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -108
Power (dBm): 4 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 11.5 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 3640MHZ 0.5-11.5V 12.7X12.7, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 8V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 3612 ~ 3668MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 3640MHz, Icc Max: 35mA, Pushing (MHz/V): 2, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -108, Power (dBm): 4 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 11.5 V.