CVCO55CC-4267-4442
CVCO55CC-4267-4442 Crystek Corporation
VCOSelectorGuide.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 4267-4442MHz -40C to 85C
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 4354.5MHZ 0.1-16V 12.7X12.7, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 8V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 4267 ~ 4442MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -20, Frequency - Center: 4354.5MHz, Icc Max: 40mA, Pushing (MHz/V): 2, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -104, Power (dBm): 5 ±2, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.1 V ~ 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55CC-4267-4442 CVCO55CC-4267-4442 Виробник : Crystek Corporation VCOSelectorGuide.pdf Description: VCO 4354.5MHZ 0.1-16V 12.7X12.7
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 8V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 4267 ~ 4442MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -20
Frequency - Center: 4354.5MHz
Icc Max: 40mA
Pushing (MHz/V): 2
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -104
Power (dBm): 5 ±2
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.1 V ~ 16 V