CVCO55CL-0042-0046
CVCO55CL-0042-0046 Crystek Corporation
CVCO55CL-0042-0046-6619.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 0042-0046MHz
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 44MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 42 ~ 46MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -13, Frequency - Center: 44MHz, Icc Max: 8mA, Pushing (MHz/V): 1, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -116, Power (dBm): -1 ±2, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55CL-0042-0046 CVCO55CL-0042-0046 Виробник : Crystek Corporation CVCO55CL-0042-0046.pdf Description: VCO 44MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 42 ~ 46MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -13
Frequency - Center: 44MHz
Icc Max: 8mA
Pushing (MHz/V): 1
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -116
Power (dBm): -1 ±2
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V